Kryptinis garsiakalbis “Neurotechnology” užsakymu

April 10, 2019 10:57 am

„Neurotechnology“ paskelbė nekantriai laukto parametrinio garsakalbio „Focusonics“ prekybos startą. Skirtingai nuo įprastų garsiakalbių, skleidžiančių garsą visomis kryptimis, „Focusonics“ garsiakalbis naudoja ultragarso bangas, sukuriančias kryptinį garsą, girdimą tik siaurame rėžyje. „Focusonics“ garsiakalbis idealiai tinka naudoti įvairiose situacijose, kai garso atkūrimas turi būti nukreiptas į specifinę vietą. Panaudojimas galimas nuo reklamos mažmeninės prekybos salonuose, galerijose ir prekybos parodose iki tikslinių viešųjų pranešimų ir įspėjimo sistemų.

Focusonics - garsiakalbis

“Focusonics” garsiakalbis gali būti naudojamas mažmeninės prekybos salonuose ir parodose naujoviškiems reklamos tikslams. Garsiakalbis gali būti montuojamas virš konkretaus produkto lentynos, perduodamas atitinkamą informaciją tik tiems klientams, kurie yra arti lentynos, o kiti klientai netrukdomi. Muziejuose ir parodose garsiakalbis gali būti montuojamas virš meno kūrinio, kad būtų galima perduoti svarbią informaciją suinteresuotiems lankytojams, išlaikant bendrą erdvės ramybę.

Focusonics - garsiakalbis

Garsiakalbis gali būti naudojamas kartu su asmens aptikimu ir atpažinimu tokiose programose kaip individualizuota reklama, asmeniniai sveikinimo ar krypties paslaugos ar automatinės įspėjimo sistemos. Pavyzdžiui, naudojant kamerą, galima aptikti asmenį, einantį į parduotuvę, nustatyti asmens atributus, pvz., lytį, amžių ir nuotaiką. Focusonics garsiakalbis gali būti naudojamas perduoti asmeninį sveikinimo ar reklamos pranešimą.

Focusonics - garsiakalbis

2015 metais Všį “Panevėžio Mechatronikos Centras” pradėjo bendradarbiauti su Neurotechnogy” teikiant ultragarso, elektronikos ir programavimo paslaugas. “Neurotechnogy” subrandino idėją sukurti fokusuoto garso skleidiklio įrenginį. Kuriant įrenginį, Všį “Panevėžio Mechatronikos Centras” specialistai su “Neurotechnogy” ultragarso komanda sukūrė ir užpatentavo ultragarsinį garsakalbį, skirtą kryptingo signalo sukūrimui. Patentas naudojamas “Neurotechnology” išleistame “Focusonics” produkte.

Neurotechnogy” – tai didelio tikslumo algoritmų ir programinės įrangos kūrybos bendrovė, dirbanti su giliais nervų tinklais ir dirbtiniu intelektu susijusiomis technologijomis.

Všį “Panevėžio Mechatronikos Centras” (PMC) – pirmaujantys Lietuvoje pagal mikro-elektro-mechaninių sistemų technologiją, Panevėžyje kuriantys unikalius kietosios technologijos R&D sprendimus nuo mokslo iki prototipo.